ג€×

ועדת מלגות
תפקידה: לעדכן את הקריטריונים של מלגת מועצה מדי שנה ולאשר את המלגות בהתאם לתקנון
יו"ר: וחבר: יוסי שמעוני, גזבר המועצה
חברים בוועדה:  מליאה: רעיה בן צבי (דן) / משה ג'רסי (מעין ברוך) / אריאל ניזנה (עמיר)
יונית קורן, מזכירת המועצה  / זהרה דגן, מנהלת אגף תפו"ח / דנה מורן רביד, רכזת צעירים
נציגי ציבור: עופרה איילון (להבות הבשן) / ריבי גונאל (דן)
מזכירת הוועדה: סיגלית סויסה

ועדת כספים והשקעות
תפקידה: לייעץ ולהיות שותפה בהכנת הצעת התקציב השנתי, מסגרת התקציב, תקציב מחלקות המועצה ותכנית עבודתן, עיצוב המדיניות והגשת הצעת תקציב לאישור ו. הנהלה ומליאת המועצה ומעקב אחר ביצוע רבעוני
לעקוב ולייעץ אחר ניהול יתרות הכספים של המועצה
יו"ר: גיורא זלץ, ראש המועצה
רכז הוועדה: יוסי שמעוני, גזבר מועצה
חברים בוועדה: מליאה:  דרור שפיר (מלכיה) / רינה יפה (יפתח) / גלעד שפרן (שניר)
אילה כפיר, ראש מטה / יונית קורן, מזכירת מועצה / רו"ח אלון מררי / אורי זלצר, מעקב תקציבים / מירי חי, מנהלת הנהלת חשבונות
נציג ציבור: חיים פנסו (יפתח)

ועדת תקציבי פיתוח
תפקידה: לקבוע קריטריונים לפיתוח, לערוך דיון מקדים בפניות לאישור תקציבי פיתוח וגיבוש המלצה להחלטת ועדת הנהלה ומליאה
יו"ר: גיורא זלץ, ראש המועצה
מרכז: טל ישראלי, תכנון אסטרטגי
חברים בוועדה: מליאה: אריאל נז'ינה (עמיר) / נמרוד שץ (כפר סאלד)
יוסי שמעוני, גזבר המועצה / אילה כפיר, ראש מטה / אוהד לבנת, מהנדס המועצה / אירית ברק, ישובים
נציג ציבור: דודו אברהם (דן)
מוזמנים: אורי זלצר, מעקב תקציבים

ועדת חינוך ציבורית
תפקידה:
יו"ר: גיורא זלץ, ראש המועצה
רכז הוועדה: ענת לוי, מנהלת גף חינוך
חברים בוועדה, מליאה: מיכל צורן (סאסא) / יובל סלע (צבעון)
נציגי ציבור: יהודה קלו לבנה - (סאסא) / דלית דיאנו - (עמיעד) / מיקי גרי - (יראון)
חברים בוועדה: זהרה דגן, מנהלת אגף תפו"ח /  / שרון גידו, מנהלת גיל רך / שירה טל קוגן, מנהלת חינוך בלתי פורמלי/ שירה וינברגר, מנהלת קידום נוער / אביעד דינור, מנהל יח' נוער / ד"ר מייק טיפליץ , מנהל שפ"ח / טל ישראלי מנהל יח' לתכנון אסטרטגי
טל עזגד, מנהלת בי"ס תיכון / טלי רובינסקי, מנהלת בי"ס יסודי / שירי שדמי, מנהלת חינוך בקהילה / מלכה אליאס, מפקחת מחוז צפון
מירה יובל, מפקחת התישבותית

ועדת תקשורת ציבורית
תפקידה: ללוות את אגף התקשורת על פעילותיו השונות, לדאוג לתכנים ולרמה נאותה של המסר התקשורתי בהתאם למדיניות המועצה.
יו"ר וחבר: שלומי פלקס, יראון
מרכז: אביב לשם, מנהל אגף תקשורת
חברים בוועדה: מליאה: דולי סלע (הגושרים) / שלומי פלקס (יראון) / חגית חצב, מנהלת רדיו קול הגליל העליון / מור מרגלית, פרסום ואינטרנט/ כלנית וסר אוחיון, על הצפון
נציגי ציבור: קובי נתנאל (אילת השחר) / רונית יהל (מעין ברוך)
משקיפים: מירב גרץ רונן (שמיר) / נורית אשל, שיווק וקליטה
ועדה מרחבית לתכנון ובניה ג"ע
יו"ר: ממונה על ידי משרד הפנים
מרכז: מולי (שמואל) א. שפיגלר, מהנדס הוועדה
גיורא זלץ, ראש מועצה  ג"ע / בני בן מובחר, ראש מועצה מבח"ר
משקיף: אוהד לבנת, מהנדס המועצה
נציג ציבור: נעמי עומר (ברעם) / מורי כנעני (חולתה) / יוסי מיכאלי (שמיר)

ועדת תמיכות אמנים/ ספרות תיעודית 
תפקידה: לעדכן את הקריטריונים של תמיכות המועצה מדי שנה ולאשר את התמיכות בהתאם לתקנון
יו"ר: יונית קורן, מזכירת המועצה
חברים בוועדה: מליאה: דרור שפיר (מלכיה)
רותם מנור, מנהלת מחלקת תרבות/ זהרה דגן, מנהלת אגף תפו"ח
נציג ציבור: דודו פלמה (כפר הנשיא)
מזכירת הוועדה: עפרה פרץ

ועדה לקשרים בינלאומיים
תפקידה: לאשר תכנית עבודה שנתית לקיום ושמירת הקשרים עם העיר לודוויגסבורג, גרמניה ועוד.
יו"ר: גיורא זלץ, ראש המועצה
מרכזת: דפנה אברהמס
חברים בוועדה: מליאה: וולודיה לייקין (מנרה) / יונתן פרידמן (חולתה)  / רינה יפה (יפתח)
נציגי ציבור: לירון שרעבי (כפר גלעדי) / יהודה לוי (הגושרים)
משקיפה: אילה כפיר, ראש מטה
מוזמנים: ענת לוי, מחלקת חינוך

מוזיאון חצר תל- חי
תפקידה: עיצוב מדיניות, הפעלת המוזיאון ודאגה לחיזוקו ומעמדו.
מרכזת: טלי פ, מנהלת החצר
חברים בוועדה: מליאה: דולי סלע (הגושרים)
אילה כפיר, ראש מטה / זהרה דגן, מנהלת אגף תפו"ח
נציג המועצה לשימור אתרים
נציג ציבור: אברהם טוג' יעקבסון

ועדה ציבורית לקידום מעמד האישה
מרכזת: טלי איזקוביץ קנטר
חברים בוועדה: זאבית דרומי, מנהלת אגף שירותים חברתיים / יונית קורן, מזכירת המועצה
נציגי ציבור: נוגה שגב (קדרים) / יעל בן ארי (יפתח)
משקיפה: רי רותם (שניר)